Клієнти Rimexon

У сфері зовнішньоекономічної діяльності, що постійно розвивається, мати досвідчених партнерів не просто вигідно, а й необхідно. Чому? Тому що навігація в складнощах міжнародної торгівлі вимагає досвіду, точності та глибокого розуміння нормативно-правових актів. В цьому вам допоможе консалтингова компанія RIMEXON.

Маючи багатий досвід та команду професійних фахівців, ми прагнемо сприяти зростанню вашого бізнесу та досягненню нових висот. Розвиток малого бізнесу в Україні з RIMEXON – це розв'язання складнощів та рутинних процесів зовнішньоекономічної діяльності, що дозволяє вам зосередитися на тому, що ви робите найкраще – управлінні власним бізнесом.

Партнери, які довіряють RIMEXON, це:

консалтингова компанія рімексон

checkПідприємства, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, для яких ми надаємо підтримку, необхідну для процвітання на світовому ринку.
checkІмпортери та експортери, для яких наші послуги з митного оформлення та консультування забезпечують безперешкодне здійснення транзакцій.
checkМенеджери, директори, логісти та фахівці із зовнішньоекономічної діяльності, яким ми пропонуємо експертні консультації та підтримку, адаптовані до унікальних потреб.
checkЛогістичні компанії та постачальники послуг доставки, яким ми допомагаємо розв'язувати питання митного контролю, що дозволяє вам безпроблемно здійснювати послуги з доставлення.
checkКомпанії, що спеціалізуються на логістиці та перевезенні вантажів, для яких ми завжди відкриті до партнерства, що сприятиме нашому взаємному зростанню.

 

Послуги митного брокера RIMEXON – це шлях до успіху, впродовж якого ваш бізнес долає кордони та досягає запланованих результатів. Відчуйте переваги співпраці з нашою компанією та долучайтеся до спільного розвитку вашої справи.

Ми використовуємо файли cookie для отримання аналітичних даних, які дозволяють нам пропонувати рекламу, що відповідає вашим інтересам та історії переглядів. Якщо ви продовжите користуватися цим сайтом, ми вважатимемо, що ви з цим погоджуєтесь.
Погоджуюсь